התקשרו עכשיו
074-700-97-99
התקשרו עכשיו
073-7829282

אודות

חברת תרגום מקצועית ומנוסה

חברת פרוטוקול בע"מ נוסדה בשנת 1988 ומתמחה במגוון שירותים משיקים:

  • תמלול ופענוח קלטות
  • תרגום סרטים
  • תרגום מסמכים
  • תרגום אתרי אינטרנט
  • תרגומים סימולטניים
  • רישום פרוטוקולים בשיטת הקלטה ופענוח
  • רישום פרוטוקולים על ידי הקלדה (און-ליין)
  • תרגום בכתב ובעל פה במרבית השפות ובמגוון תחומים
  • שירותי עזר בכנסים ובוועידות
  • תרגום עוקב מרחוק

למה לפנות אלינו?

תפקידו את עבודתכם בידיים טובות

תרגום הוא פעולת ההעברה של מלל הכתוב בשפה אחת לדברים הכתובים בשפה אחרת. התרגום מתבצע גם בעל פה באופן סימולטני. השירות נדרש למגוון צרכים, ולכן, ישנם מספר ענפים בתחום זה וביניהם הענף המשפטי, הטכני, הרפואי והספרותי.
 
 
 

אם אתם זקוקים לתרגום של מסמך כלשהו, חשוב מאוד שתשכרו את שירותיה של חברה מקצועית, וזאת משום שחברה שכזאת מעסיקה מתרגמים מקצועיים ומנוסים אשר כל אחד מהם מוכשר לעבוד על מסמכים בשפות שונות ויוכל לתת לכם את התוצאה הרצויה: מסמך הכתוב בשפת היעד כשהוא מעביר בדיוק את המסרים המועברים במסמך המקורי.
בנוסף לאנגלית, ערבית, רוסית ואמהרית ולשפות המערביות השגורות, מעניקה החברה את שירותיה בשפות אסיאתיות, סקנדינביות, מזרח תיכוניות (מלבד ערבית), תרגום מאנגלית לעברית ושפות מזרח אירופאיות.

פרוטוקול בע"מ הינה חברת תרגום מנוסה, המספקת ללקוחותיה שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. החברה מעסיקה צוות מתרגמים גדול ומספקת שירותים בלמעלה מ-30 שפות בכל רחבי הארץ.
יש לחברה סניפים בירושלים ובתל אביב ונציגות בבאר שבע.

אם אתם מעוניינים לתרגם מסמך משפטי וזקוקים לאישור נוטריוני המצהיר שהמסמך מהווה תרגום נאמן למקור, או אם אתם זקוקים לשירות עבור כל מסמך אחר או לשירות תרגום סימולטני, פרוטוקול בע"מ תשמח לבצע עבורכם את העבודה.
עם פרוטוקול בע"מ אתם יכולים להיות בטוחים שהמסמך שתקבלו ייכתב ללא שגיאות ויעביר בצורה מדויקת את המסרים שנכתבו במסמך המקורי. כך תוכלו להיות בטוחים שהצד השני יבין את כוונתכם, ושלא יהיה פתח לכפל משמעויות או לאי הבנות כתוצאה מתרגום לא מדויק.

כמו כן, מבצעת פרוטוקול תרגומים מרחוק, גם ללא צורך בהגעה פיזית של מתורגמן לאתר הלקוח. באמצעות תרגום עוקב מרחוק, אנחנו מאפשרים תרגום בזמן אמת מכל נקודה לכל נקודה בעולם באמצעות התחברות קלה לממשק.פרוטוקול הינה ספקית מתורגמנים עיקרית של מערכת בתי המשפט בישראל, של משרד הפנים, משרד המשפטים ושל משרדי ממשלה רבים, ומספקת שירותיה לחברות ציבוריות ופרטיות ולגופים עסקיים רבים.

מקפידים לבחור את המתרגם המתאים ביותר לביצוע כל עבודה
כך למשל, לא נבחר במתרגם הדובר אנגלית אמריקאית כשפת אם כשהמסמך המקורי כתוב באנגלית בריטית, ולא נבחר במתרגם המתמחה בתחום הרפואה לביצוע תרגום משפטי.
כל עבודה תתבצע על ידי איש המקצוע המתאים ביותר על מנת שהתוצאה הסופית תהיה מדויקת. פרוטוקול בע"מ מעניקה שירות ללקוחות רבים, עסקיים, מוסדיים ופרטיים כאחד, וביצעה פרויקטים רחבי היקף עבור משרדי ממשלה, חברות רבות במשק ואנשים פרטיים. החברה הינה ספקית מתורגמנים עיקרית של מערכת בתי המשפט בישראל, של משרד הפנים, משרד המשפטים ושל משרדי ממשלה רבים.

המתרגמים המקצועיים של פרוטוקול מתמחים במגוון רחב של נושאים, ביניהם: משפטי, מדעי, טכני, פרסומי-שיווקי, מחשבים והיי-טק, רפואי-פרמצבטי ועוד.עבודת התרגום עוברת הגהה ועריכה לשונית מדוקדקת, המבטיחה את איכות התרגום.

צור קשר

תפריט נגישות

               

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333