תרגום פיננסי

צריכים לתרגם מסמך חשבונאי או פיננסי? הגעתם למקום הנכון!

תרגום פיננסי הוא תחום ייחודי בעולם התרגום והוא כולל בתוכו עבודה עם נתונים מספריים ומושגים משפטיים הרלוונטיים לתחומי החוזים, החשבונאות והבנקאות. אם יש לכם מסמך פיננסי שאתם צריכים לתרגם לשפה מסויימת, יש לכם אפשרות לעשות זאת באמצעות חברת תרגום מקצועית. התרגום יכול להתבצע בתהליך יעיל ומהיר, על פי לוח זמנים מוגדר מראש ובהתאמה מדויקת לצרכים שלכם. התרגום הפיננסי הוא תחום הנחשב למורכב יחסית בעולם התרגום והוא דורש מיומנות רבה ובעיקר ניסיון. בחירה של מתרגם מקצועי היא חיונית להצלחת התרגום ולדיוק בנתונים המופיעים במסמכים שלכם.

למה חשוב לדייק בתרגום הפיננסי?

כפי שציינו, התרגום הפיננסי עוסק בעיקר במספרים ולכן נדרש דיוק רב בכל תהליך התרגום. המטרה היא קודם כל למנוע אי הבנות או להגיע לפרשנות לא נכונה של המסמך. דבר שני היא למנוע הפסד כספי עקב תרגום לא נכון או לא מדויק. בנוסף לכך, אי דיוק בתרגום יכול להביא במקרים מסויימים לסיבוכים משפטיים מורכבים, היכולים לעלות לכם הרבה כסף. זו הסיבה שחשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתחום על מנת שתוכלו לקבל תרגום ברמה גבוהה. מתי צריך תרגום מהתחום הפיננסי? ישנן סיבות רבות לבצע תרגום מהתחום הפיננסי ואחת הדוגמאות הבולטות בשנים האחרונות בישראל הוא תרגום של מסמכים בנקאיים של בנקים בישראל. התרגום מתבצע לשפות אחרות לצורך קבלת ויזת עבודה בחו”ל, או קבלת הלוואות לרכישת נכסים בחו”ל.

תרגום מסמכים למעל 10 שפות שונות!

ישנם לא מעט אתגרים בכל הנוגע לעבודת תרגום פיננסי, כאשר המתרגם צריך להכיר טרמינולוגיה מקצועית, נתונים מספריים והקשרים משפטיים במרבית המקרים. בנוסף לכך, המתרגם צריך לדעת איך לעבוד עם טבלאות וגרפים על מנת לשמור על דיוק מרבי של המסמך הפיננסי. אנחנו בחברת פרוטוקול מציעים לכם תרגום מקצועי של מסמכים פיננסיים, עם ניסיון של מעל ל-36 שנים בתחום. צוות המתרגמים שלנו הוא מהשורה הראשונה בתחום והוא מביא איתו ידע נרחב וניסיון עצום בתרגום מגוון גדול של מסמכים פיננסיים.

תרגום פיננסי – איך מתחילים בתרגום?

בכדי להתחיל בתהליך תרגום פיננסי למסמכים שלכם, אתם צריכים דבר ראשון לשלוח אלינו את המסמכים במייל ואנחנו נבדוק אותם בצורה קפדנית. לאחר הבדיקה נוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת ולקבוע לוח זמנים לעבודה. אנחנו בחברת פרוטוקול מציעים לכם את שירותי התרגום המקצועיים ביותר, בשילוב עם צוות מיומן ומנוסה שיספק לכם עבודה איכותית, מדוייקת ואמינה.

קבלו הצעת מחיר:

074-700-97-99

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם:

תרגום פיננסי

Protokol

תרגומים בכתב ובעל פה, הקלטה ותמלול