צרפתית

חברת פרוטוקול מספקת שירותי תרגום שפות לצרפתית ולשפות נוספות!

  • בחברת פרוטוקול מתמחים בתרגום מעברית לצרפתית עבור מסמכים, אתרי אינטרנט, תעודות ועוד..
  • צוות מקצועי של מתרגמים לצרפתית, בעלי ניסיון מוכח בתרגום בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • אפשרות לתרגום מהיר מהיום למחר ואף מהיום להיום.
  • עם לקוחות החברה לקוחות מהמגזר העסקי, המוסדי והפרטי

צרפתית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם. למעלה מ – 220 מיליון איש דוברים שפה זו. עבור מחציתם מדובר בשפת אם. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבעבר צרפת היתה אימפריה קולוניאליסטית שכבשה אזורים רבים באירופה, באפריקה, בדרום מזרח אסיה ובאזור המזרח התיכון. נוסף לכך, ישנם מדינות שבהם קיימות אוכלוסיות ותיקות דוברות צרפתית, למשל בקנדה, בבלגיה וכן במספר מדינות בארצות הברית. זוהי גם הסיבה שבגללה השפה נלמדת בבתי ספר רבים בכל רחבי העולם.

 

איכות ומקצועיות

כיום בני האדם חיים בכפר גלובלי. תרגום מקצועי הוא עניין שגרתי, הנדרש מדי יום ביומו. עם זאת, עדיין קיימים ניבים ודיאלקטים בצרפתית, כמו בשפות נוספות. לכן, לא כל אחד יכול לתרגם צרפתית. לצורך עבודת תרגום מקצועית, חייבים לפנות למתרגם אשר מכיר היטב את שפת המקור ואת שפת היעד, כולל מטבעות הלשון המקומיים, הניבים והביטויים הנפוצים. כך יוכל לתרגם את הנאמר, מבלי לאבד את משמעות הדברים.

תרגום צרפתית לכל מטרה

פרוטוקול מספקת שירותי תרגום לצרפתית לצרכים עסקיים, לצורך אישור תעודות ומסמכים או לכל מטרה אחרת, תוך התאמת התוכן לקהל היעד. אצלנו תקבלו שירות ממתרגמים ומתורגמנים מנוסים, המכירים את השפה צרפתית על בוריה, וגם את המנטליות המקובלת בקרב דוברי השפה. נשמח לבצע עבורכם כל עבודת תרגום תוך זמן קצר, במחיר אטרקטיבי ותוך הקפדה על מתן יחס אישי.
בנוסף לתרגום לשפה זרה, פרוטוקול מבצעת גם תרגום מצרפתית לעברית. תרגום מדוייק ומהימן למקור מהשפה הצרפתית לזו העברית.

קבלו הצעת מחיר:

074-700-97-99

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם:

צרפתית

Protokol

תרגומים בכתב ובעל פה, הקלטה ותמלול

שירותים נוספים: